рр

Сьогодні забезпечення якісного освітлення - це перш за все безпека людей та транспортних засобів на дорогах. Досвід реалізації різних проектів із забезпечення освітлення вулиць та магістралей міста дозволяє з упевненістю сказати, що питання забезпечення якісного освітлення не може бути вирішене простою заміною застарілого неефективного освітлення на нове.

Заміна освітлення в населених пунктах не може бути виконана без попереднього проектування. Світильники, що використовуються в освітлювальних установках, повинні відповідати вимогам чинних стандартів, норм щодо освітлення доріг і вулиць, а також екологічним умовам.

Крім того, конструкція, зроблена на етапі прийняття рішення про придбання освітлювальних приладів, дозволяє зменшити витрати на електроенергію в майбутньому. Вибір світильників не повинен ґрунтуватися лише на номінальному споживанні енергії без урахування світлових характеристик.

Правильний вибір освітлювального приладу дозволяє зменшити споживану потужність установки з 125 до 100 Вт (95,8 кВт / год).

Проблему освітлення слід розглядати як комплексне рішення, бути більш вимогливим до якості проектів та самої продукції, враховувати довгострокові витрати, володіння системою освітлення та довірчі компанії, які мають досвід реалізації складних проектів.